top of page

Jdete k nám poprvé?

Jdete k nám poprvé? Směle dál!

   Solnou terapii je vhodné objednat alespoň jeden den předem na telefonním čísle 724 550 881 nebo na e-mailové adrese arpo.visova@seznam.cz. Před první návštěvou věnujte prosím pozornost následujícím pár bodům:

 

  • Na proceduru se prosím dostavte alespoň 5 minut předem.

 

  • Pro vstup do solné jeskyně si, prosíme, doneste čisté bílé ponožky. Na místě bude možné si takové zakoupit.

 

  • V jeskyni udržujeme vhodné klima pro co největší positivní účinek na Vaše zdraví. Teplota v jeskyni se pohybuje mezi 19-20°C, což ale znamená, že po nějaké době nehybného sezení Vám může začít být chladno. Dáme Vám k dispozici deky na zabalení, ale upozorňujeme, že je vhodné teple se obléci. Před solnou terapií nepoužívejte, prosíme, příliš silné parfémy.

 

  • Celá procedura trvá 45 minut, během kterých Vás příjemná relaxační hudba a jemné světelné efekty doprovodí do říše uvolnění. Po předchozí dohodě je možné domluvit si pro skupinu speciální hudbu, pohádky pro děti, …

 

  • Jeskyně je velikostí vhodná pro maximální počet 6 dospělých lidí na relaxačních polohovatelných lehátkách. Malé děti si mohou hrát se solí na zemi, usazené na dece. Minimální kapacita pro spuštění procedury není omezena.

 

  • Rodiče/doprovod dětí plně zodpovídá za chování dítěte v jeskyni. JE ZAKÁZÁNO SAHAT NA ZDI A KRÁPNÍKY, ODNÁŠET SŮL Z JESKYNĚ A SAHAT A HÁZET SŮL DO STUDÁNKY! Je třeba také děti poučit a ohlídat, že si nebudou dávat ruce od soli do očí nebo sůl po někom druhém házet. Děkujeme :-)

 

  • Z bezpečnostních důvodů je v jeskyni nainstalovaná kamera tak, aby v případě jakýchkoli potíží mohl personál pomoci. Vstupem do jeskyně s tímto souhlasíte.

 

    Po 45 minutách v solné jeskyni můžete využít možnosti odpočinku a „vrácení do reality“ v naší relaxační místnosti s polohovacími relaxačními lehátky, nebo posezení v naší recepci s možností zakoupení občerstvení. Pro větší skupiny rádi po předchozí domluvě upravíme občerstvení dle přání (točení piva, prodej konkrétních oblíbených nápojů, …)

bottom of page